Firma VIP Magdalena Zakrzewska

Dostarczamy każdą ilość drewna kominkowego lub opałowego do miejscowości położonych w okolicy Suwałk między innymi do Olecka, Ełku, Gołdapi, Augustowa, Bargłowa Kościelnego, Rajgrodu, Sztabina, Dąbrowy Białostockiej, Lipska, Sejn, Krasnopola, Puńska, Szypliszk.
VIP P.U.H Magdalena Zakrzewska

Prowadzimy sprzedaż drewna w systemie ratalnym na dogodnych warunkach.
Zapraszamy naszych Klientów do skorzystania z korzystnej oferty!


Firma od 2005 roku jest producentem i dystrybutorem drewna kominkowego i opałowego.


Firma nasza posiada 2 nowoczesne piło-łuparki, 4 specjalistyczne samochody ciężarowe zabierające jednorazowo od 2 do 50-ciu metrów drewna oraz wózki widłowe. Takie wyposażenie pozwala nam na dzienną produkcję drewna kominkowego w ilości ok. 80-ciu mp, oraz jego sprawną dystrybucję.


Bogaty i nowoczesny park maszynowy oraz dobrze wyszkolona kadra pracowników pozwala uzyskać nam status lidera w produkcji i dystrybucji drewna kominkowego w rejonie północno-wschodnim.

 

Skontaktuj się z nami. Proponujemy dostawy drewna opałowego i kominkowego oraz nawiążemy współpracę w zakresie regularnych dostaw z Oleckiem, Ełkiem, Gołdapią, Augustowem, Bargłowem Kościelnym, Rajgrodem, Sztabinem, Dąbrową Białostocką, Lipskiem, Sejnami, Krasnopolem, Puńskiem, Szypliszkami.

Skontaktuj się z nami i sprawdź nas. Proponujemy dostawy drewna opałowego i kominkowego oraz nawiążemy współpracę w zakresie regularnych dostaw z Oleckiem, Ełkiem, Gołdapią, Augustowem, Bargłowem Kościelnym, Rajgrodem, Sztabinem, Dąbrową Białostocką, Lipskiem, Sejnami, Krasnopolem, Puńskiem, Szypliszkami.
Cechują nas sprawnie podejmowane decyzje, a także możliwość traktowania każdego Klienta indywidualnie, tak, aby maksymalnie zaspokoić Jego potrzeby.

Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, gdyż mocno wierzymy, iż jest to klucz do sukcesu. Innowacje napędzają rozwój naszej firmy. W naszych poszukiwaniach staramy się znaleźć odpowiedź na konkretne potrzeby konsumentów lub zaskoczyć Was czymś ciekawym ...Nie żyjemy w najbogatszym rejonie kraju! Dlatego musimy sie bardzo starać o satysfakcje każdego naszego klienta!Poprzez aktywne uczestnictwo w licznych szkoleniach organizowanych przez instytucje unijne, przewidujemy dalszy rozwój firmy polegający na wzmocnieniu pozycji rynkowej, rozwoju technologicznym i ciągłym rozszerzaniu alternatywnego asortymentu.

Skontaktuj się z nami i sprawdź nas. Proponujemy dostawy drewna opałowego i kominkowego oraz nawiążemy współpracę w zakresie regularnych dostaw z Oleckiem, Ełkiem, Gołdapią, Augustowem, Bargłowem Kościelnym, Rajgrodem, Sztabinem, Dąbrową Białostocką, Lipskiem, Sejnami, Krasnopolem, Puńskiem, Szypliszkami.Obsługujemy: Olecko, Ełk, Gołdap, Augustów, Bargłów Kościelny, Rajgród, Sztabin, Dąbrowa Białostocka, Lipsk, Sejny, Krasnopol, Puńsk, Szypliszki.

Ognisko domowe, oznacza ciepło wypływające z poczucia bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania. To również miejsce, które kojarzy się nam z radością i beztroską, miejsce którego charakter określają osoby, które w nim przebywają. Ognisko domowe jest to ciepło, dobre samopoczucie również kontaktach biznesowych.

Taką właśnie atmosferę chcemy tworzyć wokół siebie, wokół naszej firmy.

Ogień towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Przyjemne ciepło przez niego wytwarzane od zawsze przyciągało ludzi. W mitologii greckiej ogniskiem domowym opiekowała się bogini Hestia. I choć dziś nadal umieszcza się piece i kominki w domach, ciepło przez nie wytwarzane nie jest wystarczające. Odpowiednią atmosferę zapewni spontaniczne spotkanie rodzinne na świerzym powietrzu, gdzie można, a nawet trzeba będzie porozmawiać o sprawach na codzień pomijanych lub lekceważonych.


 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PARTNERÓW
KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH

Zapwewniamy dostawy drewna opałowego i kominkowego Olecku, Ełkowi, Gołdapi, Augustowowi, Bargłowowi Kościelnemu, Rajgrodowi, Sztabinowi, Dąbrowie Białostockiej, Lipsku, Sejnom, Krasnopolowi, Puńsku, Szypliszkom.

   

Copyright 2011 © VIP P.U.H Magdalena Zakrzewska     Obsługujemy Suwałki i okolicę: Olecko, Ełk, Gołdap, Augustów, Bargłów Kościelny, Grajewo, Rajgród, Sztabin, Dąbrowa Białostocka, Lipsk, Sejny, Krasnopol, Puńsk, Szypliszki, Filipów i wiele innych...      Administracja: Jerzy Rydzewski   Jerzy Rydzewski   Dodaj stronę do ulubionych Google Katalog
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free